« Посміхатись треба всім і дорослим, і малим»
« Посміхатись треба всім і дорослим, і малим»

Поділитися новиною:

« Посміхатись треба всім і дорослим, і малим»

1 червня 2018 року у Новоосинівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Дзвіночок» Курилівської сільської ради Куп’янського району Харківської області відбулося свято до Дня захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята ДНЗ «Дзвіночок» , де до них завітав клоун та запропонував їм ігри та жартівливі завдання.

Для дітей організовано малюнок на асфальті.  Діти дуже охоче і позитивно малювали кольоровими крейдами сонечко, квіти, тваринки, смайлики тощо.

Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням грали, співали, танцювали та відгадували загадки. В кінці свята на всіх діток чекали різнокольорові кульки.

Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим» Альбом: « Посміхатись треба всім і дорослим, і малим»
Web-адреса: dnzdzvinochok.kupyansk.info/news/id/13520 | Переглядів: 28Дата публікації: 13:07 04.06.2018
Завідувач

Скворцова Людмила Сергіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Виховна робота
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук