Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК
Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК

Поділитися новиною:

Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК

19/04/2018 року відбулося засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Куп'янського району

19 квітня  2018 року у Новоосинівському ДНЗ (ясла - садок) "Дзвіночок"  було проведено засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Куп’янського району за темою: « Використання прийомів та методів навчання грі на музичних інструментах за системою Карла Орфа.

Учасники семінару ознайомились з системою музичного виховання Карла Орфа, переглянули заняття з музичного виховання  « Музична скринька» у різновіковій групі від 4 до 6 років. Музичний керівник Артюхова Ірина Михайлівна розкрила теоретичні основи використання прийомів та методів гри на музичних інструментах. Вихователь Сухомлин Наталя Олексіївна провела майстер- клас по виготовленню музичних інструментів з підручного матеріалу. Випускники садочку, а нині вихованці музичної школи виступили на засіданні зі своїми композиціями грі на фортепіано. Учасники засідання клубу творчості отримали гарний настрій та позитивні емоції від побаченного.

 

 

Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК Альбом: Засідання клубу творчості музичних керівників ЗДО та НВК
Web-адреса: dnzdzvinochok.kupyansk.info/news/id/12927 | Переглядів: 41Дата публікації: 13:53 20.04.2018
Завідувач

Скворцова Людмила Сергіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Виховна робота
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук