"Казкова пригода"
\"Казкова пригода\"

Поділитися новиною:

"Казкова пригода"

27 грудня 2017 року у Новоосинівському ДНЗ (ясла - садок) "Дзвіночок" для дітей різновікової групи від 2 до 4 років було проведено новорічне свято

До дітей на свято завітали: Сніговик, Снігуронька й мішок з подарунками, який раптово зник й усі герої разом з малюками відправились на його пошуки.

Діти на протязі свята співали пісні: "Морозець", "Ось ялинонька прийшла", виконали таночки: "Хурделиці", "Веселі зайченята", хоровод "Звірята", таночок "Маленькі утята".

Незабаром до дітей завітали Лисичка та Собачка, з якими діти грали в цікаві ігри:"Збери сніжки", "Прикрашаємо ялинку", а коли на свято завітав Дідусь Мороз діти розповіли йому святкові віршики й подарували веселу пісню.

Наприкінці свята всі діти отримали новорічні подаруночки.

Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода" Альбом: "Казкова пригода"
Web-адреса: dnzdzvinochok.kupyansk.info/news/id/11975 | Переглядів: 131Дата публікації: 17:03 28.12.2017
Завідувач

Скворцова Людмила Сергіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Виховна робота
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук