"Новорічні пригоди Маші і Ведмідя"
\"Новорічні пригоди Маші і Ведмідя\"

Поділитися новиною:

"Новорічні пригоди Маші і Ведмідя"

26 грудня 2017 року у Новоосинівському ДНЗ (ясла - садок) "Дзвіночок" для дітей різновікової групи від 4 до 6 років було проведено новорічне свято

Дошкільнята своєю веселою піснею розбудили Ведмедя, який завітав на новорічне свято.

Незабаром з'явилася бешкетниця Маша й почала вередувати, діти подарували їй пісню "Новорічний хоровод" та веселий таночок "Новорічний феєрверк".

Головні дива розпочалися, коли на святі з'явилася Снігуронька й Дідусь Мороз.

Діти розважалися (гра "Збери іграшки", "Комочки"), співали пісні ("Сніг-сніжок", "Ти прийшов у гості Дід Мороз"), виконали таночки  ("Хурделиці", "На конячках", "Новорічні  банани"). Наприкінці свята всі діти отримали новорічні подаруночки.

Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя" Альбом: "Новорічні пригоди Маші і Ведмідя"
Web-адреса: dnzdzvinochok.kupyansk.info/news/id/11974 | Переглядів: 122Дата публікації: 16:47 27.12.2017
Завідувач

Скворцова Людмила Сергіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Виховна робота
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук