«День здоров’я»
«День здоров’я»

Поділитися новиною:

«День здоров’я»

У Новоосинівському ДНЗ (ясла-садок) « Дзвіночок» 22.06.2017 було проведено з дітьми групи « Капітошка» та групи « Сонечко» оздоровчий захід

Метою реалізації фізкультурно-оздоровлювального напрямку у закладі є: охорона і укріплення фізичного і психічного здоров’я  дитини через пропаганду здорового способу життя, охорона власного здоров’я і бережливе відношення до здоров’я людей, які оточують.

В народі кажуть «За гроші здоров’я не купиш». Про здоров’я треба дбати змалечку, але дитина про це не знає, тому вся відповідальність покладається на дорослих – батьків, дитячий садок як перший соціальний інститут малюка. Тому виникає необхідність оволодіння малюком елементарними знаннями, вміннями і навиками щодо збереження, зміцнення здоров’я.

Згідно річного плану на 2016-2017 навчальний рік тиждень здоров’я пройшов під таким девізом «Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна!», мета якого є: формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, валеологічний світогляд; викликати емоційно-позитивне відношення до гри, спортивним вправам, змаганням, до занять зі спорту, прогулянках у природу дітей,  вихователів, працівників закладу; залучення дітей до занять спорту та бережне ставлення до власного здоров’я.

 

Альбом: «День здоров’я» Альбом: «День здоров’я» Альбом: «День здоров’я» Альбом: «День здоров’я» Альбом: «День здоров’я» Альбом: «День здоров’я»
Web-адреса: dnzdzvinochok.kupyansk.info/news/id/11440 | Переглядів: 66Дата публікації: 16:36 23.06.2017
Завідувач

Скворцова Людмила Сергіївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Виховна робота
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук